Kancelaria prawna powstała i rozpoczęła działalność zawodową w 1997r. w Poznaniu.

Kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej w pełnym zakresie. Usługi świadczone są na rzecz osób cywilnych, osób prawnych, a także jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej.

Prawnicy Kancelarii specjalizują się w zakresie wszechstronnej obsługi przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą w różnych formach organizacyjnych. Pomoc prawna obejmuje dziedziny prawa stosowane we wszystkich aspektach funkcjonowania firmy.

Zadania kancelarii wykonywane są przez wykwalifikowany zespół prawników nadzorowany przez radcę prawnego Artura Walkowiaka absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Artur Walkowiak

Radca prawny. Założyciel Kancelarii. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny oraz syndyk. Specjalizacja zawodowa to prawo cywilne i gospodarcze.

Prywatnie alpinista, wieloletni członek Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu i Polskiego Związku Alpinizmu.

Dominika Drozdowska

Radca prawny i Doradca Restrukturyzacyjny. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Obecnie członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Zawodowo interesuje się prawem handlowym i upadłościowym. Posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz postępowań upadłościowych, w tym konsumenckich.

Iwona Tomaszewska

Radca Prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zawodowo interesuje się prawem cywilnym i gospodarczym. Posiada doświadczenie w zakresie odszkodowań za szkody powstałe wskutek wypadków komunikacyjnych.

Kontakt

Mając na uwadze wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego ograniczamy pracę oraz obsługę klienta w biurze Kancelarii. Jednkaże zapewniamy nieprzerwalnie obsługę prawną poprzez kontakt pod numerami komórkowymi oraz mailowy. 

Za utrudnienia przepraszamy. 

Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00

Kancelaria Radcowska
Artur Walkowiak
Radca Prawny

ul. Kasprzaka 13/2, 60-236 Poznań
NIP: 781 112 19 94
tel: 61 835 37 38

Radca prawny Artur Walkowiak
kom: 501 603 140
Radca prawny Dominika Drozdowska
kom: 508 033 868